wWw.pAyLaŞıM11.cOm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wWw.pAyLaŞıM11.cOm

PAYLAŞ_PAYLAŞA_BİLİRSEN...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Türkçe Olimpiyatları

YazarMesaj
Admin
(YÖNETMEN)
(YÖNETMEN)
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 384
Lakap : sErKaN11
PAYLAŞIM :
Türkçe Olimpiyatları Left_bar_bleue411 / 100411 / 100Türkçe Olimpiyatları Right_bar_bleue

REP\'İM :
Türkçe Olimpiyatları Left_bar_bleue341 / 100341 / 100Türkçe Olimpiyatları Right_bar_bleue

PUAN\'IM :
Türkçe Olimpiyatları Left_bar_bleue67 / 10067 / 100Türkçe Olimpiyatları Right_bar_bleue

TAKIM : Türkçe Olimpiyatları Fb
HAYVANIM : Türkçe Olimpiyatları Hareketli-kedi
BAYRAĞIM : Türkçe Olimpiyatları Bayrak

Türkçe Olimpiyatları Empty
MesajKonu: Türkçe Olimpiyatları   Türkçe Olimpiyatları Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 7:32 am

Bu sene 6. olan bu organizasyon 110 ülkenin fertleriyle yapılmaktadır.Ve orda dil, din, ırk ayrımı yapılmadan çok güzel şeyler gördüm ben en azından televizyon ekranlarında yani insanların en önemlisi ırk ayrımı yapmadan yanyana durması ne güzel şey değilmi bu yarışma güzel dilimizin yayılmasını sağlıyor tabiki ingilizce gibi sömürge devletlerdede yayılmıyor isteyen öğreniyor.Bu dilimizi öğretmekten daha önemlisi bence baştada belirttiğim gibi ayrım olmadan insanların yanyana kardeşçe durabilmesidir.Şimdide sizlerden duygu düşünce ve yorumlarınızı almak istiyorum bu organizasyon hakkında.
https://paylasim11.yetkin-forum.com

Türkçe Olimpiyatları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-